• Şikayet, Reklam ve Sponsorluk için Skype adresimiz live:betciyim 'dir. 

DUYURU Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

betmaker

Site Yöneticisi
Yönetici
Admin
Moderatör
Katılım
3 Mar 2019
Mesajlar
1,231
Tepkime puanı
3,772
Puanları
200
Yaş
36
Konum
Batum
Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları
 1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen mesajı yazan forum üyesi sorumludur. Forum üyelerinin mesajlarından dolayı forum yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 2. Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajları her zaman değiştirme ve silme hakkına sahiptir.***Başlıkla alakasız, konuyu dağıtan mesajlar atmayınız.
 3. Foruma üye olurken girdiğiniz kişisel bilgiler sadece forum yöneticileri tarafından görülebilir. Girmiş olduğunuz bilgileri istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. (kullanıcı adı hariç)
 4. Forum kuralları özel mesajlaşmalar içinde geçerlidir. Sosyal medya, whatsapp, skype den veya diğer yollardan kurulan irtibatlar Betciyim1.com u ilgilendirmez. Bu sebeple forumumuzu temiz ve seviyeli tutmak amacıyla, usturupsuz, forum içeriği ve kurallarına uymayan yersiz tartışmalarınızı diğer iletişim şekilleriyle, programlarıyla sürdürmeniz gerekmektedir.
 5. Foruma birden fazla nick ile üye olmak yasaktır, belirlenen üye uyarılmadan uzaklaştırılır.
 6. Forum kurallarına aykırı davranan kullanıcılar arasında ayrım yapılmayacaktır!
 7. Forumda her ne amaçla, her ne şekilde olursa olsun hakaret etmek kesinlikle yasaktır.
 8. Forumda küfürlü konuşmak , huzuru bozmak, gereksiz münakaşalara girmek yasaktır.
 9. Forumda yorum ve yazılarımız (gerekli olmadığı durumlarda) sadece büyük harflerle yazılamaz, bağırmak anlamına gelir.
 10. Tehdit edici, örf ve ananelere aykırı, din, dil, ırk, cinsiyet ayrımına yönelik mesajlar göndermek ve forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlarda bulunmak kesinlikle yasaktır.
 11. Yeni konu açmadan önce aynı konu hakkında açılmış bir başlık var mı bakınız (Arama). Daha önceden açılmış bir başlıkla aynı konulu yeni bir başlık açmak yasaktır.
 12. Yeni konu açarken uygun bölüme açmaya lütfen dikkat ediniz. Konuyu hangi bölüme açacağınıza karar veremediyseniz MODARETÖRLERE (@MaSMaVi @EkselanS @Saltanat @MuhAfız ) @Süleyman Çakır danışınız.
 13. Aynı konuda, araya başkaları mesaj yazmadan, mesaj yazmak (flood) yasaktır. Bir mesajınıza bir şeyler eklemek istediğinizde, yenisini yazmak yerine "düzelt" seçeneğini kullanmalısınız.
 14. Kredi kartı numarası, sanal cüzdan numarası , cep telefonu numarası, adres gibi başkasının kişisel bilgilerini vermek kesinlikle yasaktır.
 15. Küfür veya hakaret içeren, adaba aykırı, insanlarda nefret ve kin duygusu uyandırabilecek, parti logosu yada siyasi resim içeren avatar ve imza kullanmak yasaktır.
 16. Sayfa açılışını zorlaştırıcı, yüksek boyutlu, genel sayfa düzenini bozucu, göze rahatsızlık veren imzalar kullanmak yasaktır. (Bu kriterlere yöneticiler karar verir.)
  Forum içerisinde herhangi bir konuda konu kapatıldıysa yetki kullanarak yapılan işlemi yok saymak kesinlikle yasaktır.
 17. Forum içindeki herhangi bir sorunu kullanıcılar-yöneticiler üzerinde yetkiyi istismar ederek kullananlar, Betciyim1.com'dan uzaklaştırılır.
 18. Betciyim1.com'un bir paylaşım, seviyeli ve sıkı dostlukların yeridir, aksi yönde hareket etmeye kalkmak yine uzaklaştırılma sebebidir.
 19. Forum ve Forum Yöneticilerine kural dışı mail veya mesaj bırakmak kesinlikle yasaktır.
 20. Bu forum gönüllü ve amatör katılım anlayışıyla Profesyonel Kişiler tarafından fikir alişverişinde bulunulması için kurulmuştur. Amaç dışı kullanılmaması gerekmektedir.
 21. Forum'un işleyiş ve kuralları konusunda katılımcıları sürekli bilgilendirmek forum'un veya moderatörlerin görevi değildir. Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır.
 22. Kişisel tartışma şekline dönüşen Konular derhal kapatılır !!! Kapatılan konularla ilgili PM veya Mail atılmamasını rica ederiz. Ayrıca Özel Mesajlar forum içerisinde üyeler tarafından yayınlanamaz.
 23. Forum üzerinden Kasa Katlama , Kasa Alışverişi şeklinde yapılan işlemler yasaktır.Bu işlemleri gerçekleştiren kişiler forumdan uzaklaştırılacaklardır.
 24. Bu kuralları tüm üyeler okumuş ve kabul etmiş sayılır.
www.betciyim3.com Türkiye'nin en güncel bahis forumu.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst