• Şikayet, Reklam ve Sponsorluk için Skype adresimiz live:betciyim 'dir. 

ÖDÜLLÜ YARIŞMA 1500 TL Ödüllü Tahmin Yarışması!

betmaker

Site Yöneticisi
Yönetici
Admin
Moderatör
Katılım
3 Mar 2019
Mesajlar
1,231
Tepkime puanı
3,772
Puanları
200
Yaş
36
Konum
Batum
Merhaba,

Betciyim3.com olarak sizlere yeni bir tahmin yarışması hazırladık.

Yarışma ödülleri
1.lik ödülü 750 ₺
2.lik ödülü 500 ₺

3.lük ödülü 250 ₺

YARIŞMA TAHMİN PAYLAŞIM ALANI İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

Tahmin Yarışması Kuralları

- Yarışmamız 11.07.2019 ve 12.08.2019 tarihleri arasında geçerlidir.
-
Yarışmaya katılmak için bu konu altında KATILIYORUM yazıp aşağıda paylaştığımız TWEET'i 10 arkadaşınızı etiketleyerek paylaşmanız gerekmektedir.
- Yarışma tahmin yarışmasıdır, tahminlerinize sadece FENER KAZANIR şeklinde DEĞİL. En az 150 kelimeden oluşan sebeplerinizi v.s. içeren YORUMLARDAN oluşmalıdır.
- Her kullanıcı yukarıda verdiğim YARIŞMA TAHMİN PAYLAŞIM ALANI başlıklı konuda 30 gün boyunca toplamda 20 adet tahminde bulunmalıdır.
- Her gün 2 adet tahmin'de bulunabilirsiniz. 3 nci tahmininiz geçersiz sayılacaktır. (Yarışma bitiş tarihine kadar 20 tahmin yapmak zorunluluğu bulunmaktadır 19 yada 21 adet tahminde bulananlar elenecektir.)
- Yarışmaya katıldığınız tahminler konuda paylaşıldıktan sonra katılımcı tarafından düzenleme yapılırsa tahmin geçersiz sayılacaktır.
- Tahminler her türlü spor dalında olabilir, fakat tahmin yapacağınız karşılaşmanın oranı 1,80 orandan az olmamalıdır. Canlı bahis kabul edilmeyecektir.
- Tahmin yarışmamıza katılan her üye yine aşağıda paylaşacağımız TWİTTER paylaşımını her gün yarışma'ya katıldığı yorumun altına paylaşmak zorundadır. (Her gün aşağıda paylaştığımız TWEET yeniden En Az 10 Kullanıcı Etiketlenerek REWEET yapılmalıdır)
- Yarışmaya katıldınız tahmin'de bulundunuz fakat TWEET atmadınız. Tahmininiz kazansa bile kaybetti olarak kabul edilecektir.
- Yarışmaya her kullanıcı katılabilir. Yarışmaya katılan kullanıcıların yarışma bitiş tarihinde forum içerinsinde toplamda 200 mesaj sayısı bulunması gerekmektedir.

- Yarışmaya katılıp forum içerisinde toplam 200 mesaj sayısına ulaşmayan kullanıcılar kazansa dahi ödül verilmez.
- Yarışmaya katılan kullanıcılar yarışma sürecinde forumda kurallara uymayıp uzaklaştırılır ise hakkı iptal edilir ve sıralamada yer alamazlar.

Not: Yarışma sponsoru direk betciyim3.com 'un kendisidir.
 

seko26

Sadık Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
25 Mar 2019
Mesajlar
823
Tepkime puanı
392
Puanları
63
forumun baslarindaki gibi, tekrardan duzenlenmesine sevindim sanirim onceki ler gibi kazanan kupon sayisina gore her gece siralama guncellenicek deil mi yoksa busefer fakli bi sistem mi olucak hocam
 
Üst